Salg i Destilleriet

og i webshoppen    

Lise Haldrup Stadager & Michael Nielsen 

ÆRØ WHISKY A/S 

Torvet 5

DK-5970 Ærøskøbing

www.aeroewhisky.com 

mail@aerowhisky.com 

Telefon + 45 51968061

Distributører

Ærø & Det sydfynske ø-hav:

ÆRØ WHISKY A/S 

Torvet 5

DK- 5970 Ærøskøbing

www.aeroewhisky.com

mail@aerowhisky.com

Telefon + 45 5196806

Danmark, Tyskland, Grønland og Færørerne     

JUULS ENGROS A/S

Smørmosevej 14

DK-2880 Bagsværd

www.juulsengros.dk

Telefon +45 2498 0680

Salg Øst for Storebælt:

Butikker

Peter Hamann Jungersen

Telefon 61 10 71 13

peterhj@juulsengros.dk

 

Thomas Pajor

Telefon 21 65 20 88

thomas@juulsengros.dk

 

Jens Grotkjær

Telefon 2498 0681

jens@juulsengros.dk

 

Horeca

Chris Doig

Telefon 60 18 94 12

chris@juulsengros.dk

 

Anders Regout

Telefon 25 94 06 14

Anders@juulsengros.dk

 

Salg Vest for Storebælt

Palle Ravn Bjerre

Telefon 40 29 74 48

Palle@juulsengros.dk

 

Allan Faurskov

Telefon 2224 7170

allan@juulsengros.dk

 

Salg Bornholm:

Eric Madsen

Telefon 2810 0596

eric@juulsengros.dk

 

Salg Grønland og Færøerne:               

Anders Regout

Telefon 25 94 06 14

Anders@juulsengros.dk

Japan:  K.K.-International

China, Hongkong & Macau:  Vincape International Trading Co. ltd.

logo sort

Velkommen

Husk at du skal være fyldt 18 år for at købe varer som indeholder alkohol hos Ærø Whisky.

Er du over 18 ?